Masz dobry pomysł, ale brakuje Ci wiedzy? Prowadzisz biznes, lecz nie radzisz sobie z formalnościami? W biznesie pojawia się problem i poszukujesz rozwiązania? W odpowiedzi na takie potrzeby SIPH organizuje cykle szkoleniowe z zakresu przedsiębiorczości. Oferta adresowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz tych, którzy zamierzają taką działalność podjąć.

Tryb postępowania:

- Okresowo, nie rzadziej niż raz na kwartał Biuro SIPH rozsyła ankietę z zapytaniem o bieżące potrzeby szkoleniowe Członków. Równolegle do Biura Izby wpływają oferty podmiotów realizujących szkolenia.

- W oparciu o potrzeby szkoleniowe przedsiębiorców oraz otrzymane oferty Biuro SIPH sporządza plan szkoleń na najbliższy kwartał. W planie zawiera się informację o orientacyjnym koszcie udziału w danym szkoleniu.

- W wyznaczonym przez Biuro terminie przedsiębiorcy zgłaszają swój udział w interesujących ich szkoleniach.

- Usługa ma charakter samofinansujący się. Koszt organizacji szkolenia dzielony jest przez liczbę zgłoszonych uczestników i na tej podstawie firmy zgłaszające regulują należność na podstawie faktury pro forma. Jeżeli liczba zgłoszonych i opłaconych uczestników okaże się zbyt niska, by samofinansować szkolenie, termin jest odraczany do momentu uzyskania odpowiedniej liczby chętnych. 

Realizacja usługi: tel. 59 842 50 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.