Potrzebujesz przeprowadzić dyskretną rekrutację? Chcesz przeprowadzić negocjacje handlowe w przyjaznym, łatwo dostępnym dla kontrahentów miejscu? Od czasu do czasu potrzebujesz popracować poza domem? Nasza Izba odpowiada na takie potrzeby, poprzez udostępnienie swojej siedziby do wykonywania niektórych aktywności biznesowych przez swoich Członków.

Usługa polega na udostępnieniu wybranego pomieszczenia biurowego do realizacji przedsięwzięcia biznesowego, tj. rekrutacja pracowników, negocjacje biznesowe, spotkania z kontrahentami i inne działania. Korzystający z usługi uzyskuje dostęp do infrastruktury Biura Izby, na którą składa się: umeblowanie, dostęp do energii elektrycznej, Internetu, węzła sanitarnego, zaplecza kuchennego (do przygotowania kawy, herbaty, zimnych napojów etc). Jakiekolwiek inne wyposażenie może zostać dostarczone staraniem korzystającego z usługi oraz zabrane przez niego niezwłocznie po jej zakończeniu.

Realizacja usługi: tel. 59 842 50 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

ISO IS 04 01 PRZESTRZEŃ COWORKINGU. KARTA INFORMACYJNA USŁUGI

ISO FS 04 01 FORMULARZ REZERWACJI