Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku”.

    Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku” ​organizowane w dniu 12 lipca 2017 r.

    Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno osoby pracujące, jak i niepracujące. W programie spotkania m.in.:

  • Bezpłatne kursy i szkolenia językowe, komputerowe oraz zawodowe.​ ​
  • Pożyczki na kształcenie - nieoprocentowana pomoc zwrotna z Funduszy Europejskich na rozwój umiejętności.
  • Możliwości skorzystania ze staży i kursów zawodowych umożliwiających zdobycie doświadczenia zawodowego i podjęcie pracy.​
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

    Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się w środę 12 lipca 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

   Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 11 lipca wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.

 Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-wsparcie-z-funduszy-europejskich-na-podnoszenie-kwalifikacji-zawodowych-w-2017-roku- ​​

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy.​

Plakat A4 Słupsk